İzmir Romantik Mekanlar

0
5634

Ülkemizin güzel sahil şehirlerinden birisi olan İzmir’de sevgiliniz ile balayı yerleri, sevgililer gününde izmirde gidilecek yerlere dair listemizi hazırladık. Bu yerlerle ilgili detayları resimleri bulabilceğiniz gibi takıldığınız yerleri bana sormaktan çekinmeyin….

La Cigale Restaurant İzmir

İzmir’de fransız mutfağının tadına bakmak istiyorsanız tek adresiniz la cigale olmalı. Mekanın ambiansı oldukca başarılı, yemekleri orta düzeyde diyebilirim. Fiyatlarda mekana göre normal ancak şarapları bence çok abartı fiyatta yapmışlar… Şarap içmeyin 😀 Canllı muziğide bulunan mekan İzmir/Alsancak CUmhuriyet Bulvarında..

Cumba Restaurant

Geceleri ferah manzaraya karşı güzel bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Alt katı restaurant üst katı ise çay kahve olarak kullanılmakta.  Fiyatlarına gelince ise ortalama 200gr etli yemek menüsü 70-80₺ arasında değişmektedir. Ona göre tercihinizi yapabilirsiniz. Sabahları ise güzel bir serpme kahvaltısı mevcut. Yer olarak İzmir/Bornova bölgesinde bulunmaktadır.

Yengeç Restaurant

İzmir’de rakı balık yapabilceğiniz en güzel mekanlardan birisi. Balıklar taze ve muhteşem şekilde sunum yapılmaktadır. Tek eksik yanı porsiyonları biraz küçük.. Onuda düzeltirse mekan 10 numara diyebilirim. Kesinlikle rakı balık için buraya uğramadan gitmeyin.. Bölge olarak İzmir/Konak bölgesinde bulunmaktadır.

Boğaziçi Restaurant

Sahil kenti olunca balık mekanları da bitmek bilmiyor.. Narlı deredeki bu mekan ise balık çorbası ve diğer deniz ürünleri yemekleri bakımından oldukça güzel. Tek eksiği kahvaltısı.. Kahvaltı yapan dostlarımız bu konuda biraz şikayetçi. Kahvaltı dışında oldukça güzel bir mekan olduğunu söyleyebilirim.

Aquarium Restaurant

Eşiniz veya sevgiliniz le İzmir’e gelip burada yemek yemeden dönmeyin.. Denizin altında yemek yemişcesine size bir ortam sunan bu mekanda balıkların arasında yemeğinizi yiyorsunuz. Çok ilginç ve değişik bir atmosferi var. Sizlere tavsiye edebilirim. Bölge olarak ise İzmir/Alsancak bölgesinde bulunmaktadır.

Tuval Restaurant

İzmir/Balçova’da bulunan bu mekan denize tamamen sıfır ve muhteşem gün batımı manzarası vardır. Garsonları oldukça ilgili ve gitmeye değer diyebilirim. Her diğer denize sıfır yapılan mekanlar gibi bununda fiyatları biraz tuzlu 😀 fakat değer bu eşsiz güzel manzarada gün batımına doğru güzel bir yemek iyi giderdi..

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here